VÝSTAVY 2008
MVP Praha 23.3.2008
BOXER
rozhodčí/ Richter: M. Auterský (CZ)
Pes zlatý / gelb Rüde
třída štěňat / Welpenklasse:
VN | Samuel Krumbox Czech (Legolas z Ringu - Wuattro Krumbox Czech) |
třída mladých / Jugendklasse:
V1, CAJC | Geromm Ginjan (Baskervill Buddha Tajpan - Rosara Czech Ja-Ka) | |
V2 | Axel Benji Box (Da Vinci Moravia Box - Cloe z Němečanky) | |
VD3 | Drago Déja Vu Tajpan (Baskervill B. Tajpan - Axana z Pohádkového údolí) | |
VD4 | Edy Edgardo (Future v. German Dream - Demi Edgardo) | |
VD | Dahoman Pěčínská růže (Joshua z Ringu - Casia Fender Edda) |
mezitřída / Zwischenklasse:
V1 | Arp Corado Next of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar) |
VD2 | Jeronimo Moravia Box (Ago del Colle dell'Infinito - Damiana Moravia Box) |
třída otevřená / Offene Klasse:
V1, CAC | Leonardo Etna-Box (Joshua z Ringu - Eymi Etna-Box) | |
V2 | Quark z Ringu (Ugo des Courtillieres - Frety z Ringu) |
třída pracovní / Gebrauchshundeklasse:
V1, CAC, CACIB | Paddy od Stříbrňáku (Apollo v. Thüringischen Adel - Quin z Dybohůrky) | |
V2, Res. CAC | Sir Sasha Czech Ja-Ka (Orgon v. Fausto - Quenny Czech Ja-Ka) |
třída veteránů / Veteranklasse:
V1, nejl. veterán | Baskervill Buddha Tajpan (Atos Narcius - Apolenka z Vilarola CS) |
Pes žíhaný / gestromt Rüde
třída mladých / Jugendklasse:
V1, CAJC, BOB | Lukas z Dybohůrky (Orgon von Fausto - Yzzi z Dybůhůrky) | |
V2 | Artush Deny Dog (Caos vom Schwanenschloss - Gypsi od Stříbrňáku) | |
VD3 | Garp od Kostela Sv. Gabriela (Arwen Arga Kin - Cia od Kost. Sv. Gabriela) |
mezitřída / Zwischenklasse:
V1, CAC, CACIB | Endži z Dybohůrky (Apollo v. Thüringischen Adel - Jimma z Dybohůrky) |
třída otevřená / Offene Klasse:
V1 | Primus J.A.L.Sandow (Da Vinci Moravia Box - Hanna J.A.L. Sandow) |
třída pracovní / Gebrauchshundeklasse:
V1 | Coudy Canis Ludens (Perry Czech Ja-Ka - Becky z Plzeňského výsluní) |
Fena zlatá / gelb Hündin
třída dorostu / Jüngstenklasse:
VN | Priella Jisuko (Perico du Val d'Europe - Fixe Jisuko) | |
VN | Angie Jibox (Yéké van Sapho's Hoeve - Connie Bohemia Moneta) |
třída mladých / Jugendklasse:
VD1 | Depressa se Lux Tajpan (Baskervill B. Tajpan - Axana z Pohádkového údolí) | |
VD2 | Ebia Edgardo (Future v. German Dream - Demi Edgardo) | |
VD3 | Noky od Morového sloupu (Queros dei Caval. del Monferrato - Kony od Mor. sloupu) |
mezitřída / Zwischenklasse:
V1, CAC, Res. CACIB | Jophellin ze Země Lva (Orgon v. Fausto - Gwen ze Země Lva) | |
VD2 | Cherry ze Zlatušky (Carlo dell Antico Squero - Dalila ze Zlatušky) |
třída otevřená / Offene Klasse:
V1, CAC | Idyle Jisuko (Perico du Val d'Europe - Bijou Jisuko) | |
VD2 | Ester od Černého Belzebuba (Baskervill Buddha Tajpan - Delfína od Č. Belzebuba) |
třída pracovní / Gebrauchshundeklasse:
V1, CAC | Apolé Fortuna Viva (Xipheos v. Mississippi - Domina Optima Grata) |
Fena žíhaná / gestromt Hündin
třída mladých / Jugendklasse:
VD1 | Gissel Ginjan (Baskervill Buddha Tajpan - Rosara Czech Ja-Ka) | |
VD2 | Alva Star Box (Mobidik Malave Gem - Iriska Dračinec) |
mezitřída / Zwischenklasse:
V1 | Blackie Kleka E.K. (Perry Czech Ja-Ka - Brenda od Stříbrňáku) | |
VD2 | Kirsten Six-Er (Da Vinci Moravia Box - Hillary Jisuko) |
třída otevřená / Offene Klasse:
V1, CAC, CACIB | Piotrusia Glogosia (Grappa Glogosia - Virginia Optima Grata) | |
V2, Res. CAC | Helly z Dybohůrky (Exkalibur od Stříbrňáku - Fergi z Dybohůrky) | |
V3 | Jaspis z Kampy (Joshua z Ringu - Fayetta z Kampy) | |
VD4 | Fronny Lac-Box (Impero z Metaboxu - Bailey Lac-Box) |
třída pracovní / Gebrauchshundeklasse:
VD1 | Beatrice Krčská Habrovka ( Baskervill Buddha Tajpan - Beggi Lac-Box) |
třída veteránů / Veteranklasse:
V1, nejl. veterán | Gwendy Jospabox CS (Glen Altbox - Edita Jospabox) |
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
LVÍČEK / LÖWCHEN
rozhodčí / Richter: Pehar Tino (HR)
Feny/ Hündinnen
třída dorostu / Jüngstenklasse:
VN1 | Féli de Chateau Neverending Delight (Herry Noblesa Aura - Daphne Lví král) |
třída otevřená / Offene Klasse:
V1, CAC, CACIB | Qualité Lion Extra Namelev (Tiberia le Petit Phiton - Casia Oranda) | |
V2, Res.CAC, Res. CACIB | Cendrillon Neverending Delight (Herry Noblesa Aura - Daphne Lví král) |